Podnośniki próżniowe Righetti

Podnośniki podciśnieniowe na każdą Twoją potrzebę


Podnośniki próżniowe Righetti

Podnośniki podciśnieniowe na każdą Twoją potrzebę

Specjaliści w dziedzinie podnośników próżniowych

Specjaliści w dziedzinie podnośników próżniowych

Od ponad 20 lat Righetti łączy typową włoską kreatywność rzemieślniczą z wizją produkcji przemysłowej, czego efektem jest szeroka gama podnośników próżniowych do szkła, płyt warstwowych, arkuszy blachy, marmuru, granitu i ceramiki.

Nasza hala o powierzchni 3500 m2 jest naszą centralą, w której powstają wszystkie pomysły, a które następnie materializują się w formie projektów realizowanych na naszych własnych wydziałach. I to właśnie stąd wyjeżdżają nasze produkty, aby dotrzeć do klientów w każdym miejscu na świecie.

Oprócz tysięcy modeli podnośników próżniowych oferowanych w naszym katalogu, możemy również opracować rozwiązania indywidualne, które optymalnie spełnią oczekiwania klienta.

Liczne obszary zastosowań

Instalacja ELEMENTÓW SZKLANYCH na miejscu budowy

Od małych okien po duże powierzchnie przeszklone – możemy zaoferować odpowiedni podnośnik próżniowy dla Twoich potrzeb.

Wiemy, że montażyści codziennie stykają się z różnymi kształtami i rozmiarami szkła, dlatego naszą mocną stroną uczyniliśmy modułowość.

Podnośniki próżniowe Righetti, zasilane akumulatorowo, wyposażone w podwójny obwód próżniowy i monitorowane przez jednostkę sterującą, są idealnym narzędziem do łatwego montażu szkła na miejscu budowy.

Sprawdź podnośnik próżniowy do szkła → 

Montaż PŁYT TYPU SANDWICH

Montaż płyt warstwowych nigdy nie był łatwiejszy. Podnośniki próżniowe Righetti to doskonałe rozwiązanie, pozwalające skrócić o połowę czas pracy i obniżyć koszty, w pełnej zgodności z normą EN13155.

Nasze podnośniki próżniowe są specjalnie zaprojektowane do montażu płyt ściennych lub dachowych, umożliwiając w razie potrzeby przechylenie ładunku z poziomu do pionu.

Dzięki natychmiastowemu zasysaniu, przyssawka od razu przylega do powierzchni (gładkiej, z mikrożebrowaniem lub trapezowej), zabezpieczając integralność ładunku. Dodatkowo wymienne i ładowane akumulatory zapewniają nieprzerwaną pracę.

Sprawdź podnośnik próżniowy do płyt warstwowych → 

Przenoszenie BLACH

Podczas różnych etapów obróbki blach, podnośniki próżniowe zapewniają ich przenoszenie z jednego wydziału produkcyjnego na drugi. W tym sektorze podnośniki próżniowe mają zazwyczaj stałą konstrukcję poziomą, ale oferujemy również kilka modeli z przechyłem.

W zależności od podnoszonych formatów, Righetti proponuje przyssawki o różnych rozmiarach i udźwigu. W przypadku przenoszenia blach o bardzo różnych wymiarach, proponujemy rozwiązania o konstrukcji teleskopowej.

Zasilanie może być z wykorzystaniem sprężonego powietrza (do stosowania głównie na żurawiach słupowych), energii elektrycznej (do stosowania na suwnicach) lub akumulatorowe (do bezprzewodowego przemieszczania w obrębie magazynu).

Sprawdź podnośnik próżniowy do blach →

 

Podnoszenie PŁYT SZKLANYCH

W zakresie produkcji i obróbki szkła, podnoszenie płyt za pomocą przyssawek jest bardzo praktyczne.

Nasze rozwiązania do użytku wewnętrznego dostępne są z zasilaniem pneumatycznym lub elektrycznym. W zależności od wymagań, oferujemy również modele z funkcją przechylania (wspomaganego lub ręcznego) i obrotu (wspomaganego lub ręcznego), a także ze stałą konstrukcją pionową.

Płyty ssące mogą być rozmieszczane wzdłuż osi centralnej i ramion, co zapewnia pewną modułowość przestrzeni chwytnej.

Sprawdź podnośnik próżniowy do płyt szklanych →
Przenoszenie PŁYT CERAMICZNYCH

Przenoszenie PŁYT CERAMICZNYCH

Ceramika jest materiałem coraz częściej wykorzystywanym w wielu zastosowaniach, jednak jej struktura znacznie różni się od struktury kamienia naturalnego. Wymaga to zastosowania przyssawek, które zapewniają odpowiednie podparcie płyty na całej powierzchni

Z tego powodu płyty ssące podnośników próżniowych do ceramiki zapewniają możliwość zmiany położenia wzdłuż ramion, które z kolei można przesuwać, aby jak najlepiej dopasować je do powierzchni płyty z gresu porcelanowego.

Ze względu na duże rozmiary płyt i ich niewielką grubość, podnośniki próżniowe wyposażone są w mechanizm przechylania wspomaganego, co ułatwia przechylanie ładunku.

Podnoszenie PŁYT Z KAMIENIA NATURALNEGO

Po obróbce marmuru, granitu lub innego rodzaju kamienia, konieczne jest przeniesienie ich do obszarów magazynowych. Doskonałym narzędziem do tego celu są podnośniki próżniowe.

Dzięki płytom, które doskonale przylegają do powierzchni gładkich, płomieniowanych i groszkowanych, podnośniki próżniowe Righetti podnoszą i przenoszą płyty w sposób całkowicie bezpieczny.

Zasilanie podnośnika próżniowego może być z wykorzystaniem sprężonego powietrza, elektryczne lub akumulatorowe. Modele akumulatorowe są również bardzo praktyczne podczas układania posadzek i prac na zewnątrz.

Sprawdź podnośnik próżniowy do płyt kamiennych →

Oprócz modeli dostępnych w katalogu i przeznaczonych do najbardziej standardowych zastosowań, jesteśmy w stanie dostosować nasze podnośniki próżniowe do określonych wymagań.

Z biegiem lat modyfikowaliśmy i dostosowywaliśmy nasze podnośniki próżniowe do różnych wymagań rynku i indywidualnych potrzeb naszych klientów.

Usługi oferowane przez Righetti

Decyzję o wyborze podnośnika próżniowego należy podjąć po namyśle, bo oznacza to wybór efektywności pracy w przyszłości.
Jednak zakup podnośnika próżniowego nie jest celem samym w sobie i dobrze o tym wiemy.

Jakość, serwis, konserwacja i części zamienne – jesteśmy zawsze do dyspozycji.

W razie jakichkolwiek wątpliwości, wystarczy jedna konsultacja, aby je rozwiać. A dzięki naszemu dużemu, dobrze zaopatrzonemu magazynowi, wszystkie części zamienne możemy zapewnić nawet dla starszych modeli.

Wysyłka do każdego kraju na świecie

Wysyłka do każdego kraju na świecie

W ciągu ostatnich 20 lat rozbudowaliśmy naszą sieć sprzedaży na całym świecie i nawiązaliśmy ugruntowane relacje z wieloma partnerami.

Odległość nie jest już przeszkodą, a podnośniki próżniowe Righetti mogą dotrzeć w każde miejsce na świecie. Nasze przesyłki powierzamy uznanym na świecie kurierom, co gwarantuje precyzyjne i terminowe dostawy.

Serwis Righetti

Serwis Righetti

Już od pierwszego kontaktu z nami możesz liczyć na konkretną, rzeczową i skuteczną współpracę.

Możemy zapewnić najbardziej odpowiednie rozwiązanie, niezależnie od Twoich potrzeb. Informacje, oferty, wyjaśnienia, rozwiązywanie problemów i serwis to działania, które wykonujemy codziennie z pasją z naszych biur w Weronie.

3500 m2 powierzchni magazynowej

3500 m2 powierzchni magazynowej

Na naszym obszarze produkcyjnym o powierzchni 3500 m2 projektujemy, produkujemy, testujemy i wysyłamy nasze przenośniki próżniowe.

Dzięki dobrze zaopatrzonemu magazynowi, wiele naszych modeli jest dostępnych od ręki, podobnie jak części zamienne. Nasza produkcja jest jedną z najbardziej wydajnych w branży, co pozwala zagwarantować produkt wysokiej jakości w jak najkrótszym czasie.

Włoskie rzemiosło i technologia – jesteśmy specjalistami od podnośników próżniowych

Włoskie rzemiosło i technologia – jesteśmy specjalistami od podnośników próżniowych

Podnoszenie tak różnych materiałów wymaga doświadczenia i wiedzy.

Nasz stały monitoring rynku wspiera dział badań i rozwoju w opracowywaniu nowych propozycji i rozwiązań. Dzięki dogłębnej znajomości środowisk pracy zaprojektowaliśmy wiele podnośników próżniowych, z roku na rok poszerzając naszą ofertę, aby oferować rozwiązania zawsze dostosowane do potrzeb klienta.

Co oznacza wykorzystywanie podnośnika próżniowego Righetti?

Jesteśmy przekonani o skuteczności, jaką zapewnia podnośnik próżniowy, ale pozostawiamy, aby przemawiało za nami zadowolenie naszych klientów i partnerów. Poznaj, jak nasze doświadczenie w połączeniu z kreatywnością owocuje licznymi rozwiązaniami na każdą potrzebę.

Zamówienie zostało dostarczone w rekordowym czasie

Zamówienie zostało dostarczone w rekordowym czasie

Złożyłem zamówienie we wtorek wieczorem i w ciągu zaledwie tygodnia ładunek był gotowy do wysyłki. W ciągu wielu lat naszej współpracy przedsiębiorstwo Righetti zawsze zapewniało precyzję, jakość i szybkość produkcji.

  • Partner w Polsce
Czas pracy skrócony o połowę

Czas pracy skrócony o połowę

Kiedy zdecydowałem się wynająć podnośnik próżniowy Righetti do ważnego zadania, jakim był montaż płyt typu sandwich, zarezerwowałem sprzęt na około miesiąc. Wbrew moim oczekiwaniom, z pomocą podnośnika próżniowego udało mi się zakończyć pracę w zaledwie dwa tygodnie. Nigdy więcej pracy bez niego!

  • Wynajem w Vicenzy, Włochy
Zrobione na moją miarę

Zrobione na moją miarę

Kiedy skontaktowałem się z przedsiębiorstwem Righetti w sprawie podnośnika próżniowego do rur, miałem niewielką nadzieję na znalezienie rozwiązania. Musiałam zmienić zdanie. Po wysłaniu próbki do ich firmy, zespół zaprojektował i zrealizował dla mnie podnośnik na miarę.

  • Przedsiębiorstwo budowlane we Francji
Zadowolony od ponad 10 lat

Zadowolony od ponad 10 lat

Swój pierwszy podnośnik próżniowy do marmuru Righetti kupiłem w 2010 roku i do tej pory działa idealnie! Był to dla mnie niezbędny zakup do codziennej pracy. Dodatkowo, które inne przedsiębiorstwo może po tylu latach dostarczyć konkretnych części zamiennych do podnośnika?

  • Klient w Weronie, Włochy

Skontaktuj się z nami

Potrzebujesz więcej informacji lub chcesz otrzymać wycenę na podnośnik próżniowy?
Wypełnij poniższy formularz swoimi danymi i krótko opisz swoje potrzeby. Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe.

– Wypełnij następujące pola, aby się z nami skontaktować –

To pole jest obowiązkowe
To pole jest obowiązkowe
To pole jest obowiązkowe
To pole jest obowiązkowe
Należy podać prawidłowy adres e-mail
To pole jest obowiązkowe
To pole jest obowiązkowe
To pole jest obowiązkowe