Podnośniki próżniowe do płyt typu sandwich


Podnośniki próżniowe do płyt typu sandwich

Specjaliści w zakresie podnośników próżniowych do płyt warstwowych

Specjaliści w zakresie podnośników próżniowych do płyt warstwowych

Od ponad 20 lat współpracujemy z instalatorami płyt typu sandwich, aby zapewnić im niezawodny, bezpieczny i szybki produkt. Podnośniki próżniowe Righetti są synonimem efektywności. Redukują czas i koszty montażu płyt warstwowych, zachowując ich integralność.

Aby zaoferować idealny produkt, dokładnie przestudiowaliśmy materiały, które mają być przenoszone, aby zaprojektować konkretne rozwiązania na każdą potrzebę.

Nasze przyssawki doskonale i szybko przylegają do powierzchni gładkich, trapezowych i z mikrożebrowaniem, natomiast do blachodachówek lub innych nierównych powierzchni opracowaliśmy specjalne płyty ssące.

CL1-6: podnośnik próżniowy uniwersalny

Konstrukcja modułowa

Konstrukcja modułowa

CL1-6 jest kompletnym i wszechstronnym podnośnikiem próżniowym. Za pomocą tego jednego produktu można bez problemu przenosić płyty ścienne typu sandwich (poziome lub pionowe) oraz płyty warstwowe dachowe o masie do 400 kg.

Jego modułowa konstrukcja pozwala na dostosowanie do różnych rozmiarów płyt typu sandwich, co ułatwia ich przenoszenie.

Montaż na ścianie poziomej i pionowej

Każdy rodzaj płyty warstwowej o wadze do 400 kg można łatwo podnieść za pomocą przenośnika próżniowego CL1-6. Układanie na ścianie, zarówno w poziomie, jak i w pionie, ułatwia specjalna konstrukcja przechylna podnośnika. Po pobraniu płyty typu sandwich w położeniu poziomym, podnośnik umożliwia płynny obrót w celu ustawienia jej w położeniu prostopadłym do podłoża.

Nawet w przypadku płyt typu sandwich z wełny mineralnej można pracować bez obaw. Przenośnik próżniowy CL1-6 zapewnia pewny chwyt płyty bez jej uszkodzenia.

Pokrycie dachowe z płyt typu sandwich

Montaż płyt warstwowych dachowych różni się procedurą od montażu płyt ściennych.

Po pierwsze, nie jest konieczne obracanie płyty, ponieważ wystarczy podnieść i przenieść płytę w poziomie. Z tego powodu podnośnik próżniowy musi zapewnić odpowiednie wsparcie dla płyty, aby zapobiec zginaniu i uszkodzeniom ładunku.

Po drugie, zmienia się rodzaj podnoszonych płyt; generalnie płyty warstwowe do pokryć dachowych charakteryzują się tłoczeniem i niewielkimi wypukłościami. Dzięki specjalnej kompozycji płyt ssących CL1-6, podnośnik próżniowy jest w stanie dostosować się do nierówności powierzchni, gwarantując doskonałą przyczepność.

Przeznaczone na plac budowy

Zawiesie próżniowe CL1-6 zostało pomyślane i zaprojektowane do użytku na placu budowy. Wyposażone jest w podwójny zestaw akumulatorów wymiennych wielokrotnego ładowania, co zapewnia ciągłość pracy.

Jest łatwe w użyciu i nie wymaga specjalnego szkolenia. Dostarczone proste instrukcje pozwalają uzyskać pełną wiedzę potrzebną do uważnego korzystania z podnośnika. Zmiana z jednej konfiguracji na drugą może być również wykonana w krótkim czasie i bez użycia narzędzi, dzięki szybkozłączom.

Przenośnik próżniowy CL1-6 został również zoptymalizowany pod kątem łatwości transportu i przechowywania. Jego konstrukcja po złożeniu pozwala uzyskać praktyczny stojak transportowy o niewielkich wymiarach (80x100cm).

CL-W: kompaktowy przenośnik próżniowy do montażu ścian

Jeśli chodzi o montaż ścian, zarówno w poziomie, jak i w pionie, CL-W jest naturalnym wyborem. Jego niewielkie rozmiary kryją w sobie wielką siłę ssania, która pozwala na podnoszenie płyt o wadze do 375 kg i długości 12 m. CL-W to doskonałe rozwiązanie do szybkiego i bezpiecznego montażu poziomych i pionowych płyt ściennych, zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynków.

Podnośniki próżniowe Righetti – gwarancja wydajności i bezpieczeństwa

Podczas projektowania i konstruowania podnośników próżniowych, zawsze mamy na uwadze dwa podstawowe kryteria – dostarczyć produkt, który będzie wydajny przez długi czas, i zagwarantować zgodność z najwyższymi standardami bezpieczeństwa.

Podczas używania podnośników próżniowych Righetti na budowie wymagana jest swoboda pracy, bez ograniczeń i problemów. Z tego właśnie względu nasze przenośniki próżniowe wyposażone są w akumulatory o dużej pojemności, inteligentne systemy bezpieczeństwa, szybkozłącza do szybkiego montażu i podwójny obwód próżniowy.

Łatwe i płynne ruchy

Łatwe i płynne ruchy

W przypadku przechylania w poziomie i w pionie, dzięki specjalnym konstrukcjom przechylnym naszych przenośników, zapewniamy pełny ruch o 90° z położenia poziomego do pionowego.

Możesz z łatwością przenosić płyty nawet w najtrudniejszych przestrzeniach.

Podnośniki do płyt specjalnych

Podnośniki do płyt specjalnych

Nasze standardowe przenośniki próżniowe mogą podnieść każdy rodzaj płyty typu sandwich o powierzchni gładkiej, z mikrożebrowaniem i trapezowej. Do przenoszenia płyt warstwowych o powierzchniach specjalnych, takich jak blachodachówki i profile blaszane, zapewniamy dopasowane płyty, które można łatwo wymieniać.

Informacje zwrotne od klientów

Informacje zwrotne od klientów

Nasze podnośniki próżniowe zostały pomyślane i zaprojektowane jako odpowiedź na potrzeby instalatorów płyt typu sandwich.

Dzięki nieustannym informacjom zwrotnym od użytkowników, udoskonaliliśmy każdy aspekt naszych podnośników, aby zapewnić ich optymalną użyteczność na placu budowy.

Wysyłka na cały świat

Wysyłka na cały świat

W ciągu ostatnich 20 lat rozbudowaliśmy naszą sieć sprzedaży na całym świecie i nawiązaliśmy ugruntowane relacje z wieloma partnerami.

Odległość nie jest już przeszkodą, a podnośniki próżniowe Righetti mogą być wysyłane w każde miejsce na świecie. Nasze przesyłki powierzamy uznanym na świecie kurierom, co gwarantuje precyzyjne i terminowe dostawy.

Wykwalifikowany serwis

Wykwalifikowany serwis

Już od pierwszego kontaktu z nami możesz liczyć na konkretną, rzeczową i skuteczną współpracę.

Wiemy, że zakup przenośnika próżniowego to inwestycja w Twoją pracę, dlatego pozostajemy do dyspozycji, aby zasugerować najbardziej odpowiedni model. Skontaktuj się z nami w celu uzyskania informacji, wyceny, wyjaśnienia, rozwiązania problemów i pomocy technicznej.

Indywidualne dostosowanie

Indywidualne dostosowanie

Na naszym obszarze produkcyjnym o powierzchni 3500 m2 projektujemy, produkujemy, testujemy i wysyłamy nasze przenośniki próżniowe.

Dzięki doskonale zaopatrzonemu magazynowi i naszej wiedzy technicznej, możemy zaprojektować każdy podnośnik próżniowy dostosowany do potrzeb klienta.

Szukasz produktu wysokiej jakości? Zostań partnerem firmy Righetti Vacuum Lifters

Szukasz produktu wysokiej jakości? Zostań partnerem firmy Righetti Vacuum Lifters

Podnośniki próżniowe Righetti to synonim niezawodności, wydajności i jakości. Korzystanie z podnośników próżniowych Righetti oznacza pełne zaspokojenie potrzeb roboczych, dzięki solidnemu i trwałemu produktowi.

Wysokiej jakości materiały, solidne konstrukcje, włoska technologia. Podnośniki próżniowe Righetti zapewniają wszystkie te wymogi i wiele więcej. Dzięki temu, że czas produkcji należy do najszybszych w branży, możesz otrzymać swój przenośnik próżniowy w krótkim czasie. Dodatkowo możesz liczyć na precyzyjną, zrozumiałą i szybką pomoc techniczną, dzięki której nigdy nie będziesz musiał przerywać swojej pracy.

Przenośniki próżniowe do płyt typu sandwich, na każdą potrzebę

Zastosowania na budowach podnośników próżniowych do płyt warstwowych są bardzo różnorodne. Z tego powodu projektujemy produkty modułowe, które są łatwe w użyciu i można je dostosować do różnych potrzeb.

Praca na dwóch zmianach bez przerw

Praca na dwóch zmianach bez przerw

Nie doceniałem znaczenia posiadania wymiennych i akumulatorów z możliwością ładowania, dopóki nie musieliśmy układać płyt w dzień i w nocy. Możliwość zastąpienia rozładowanych akumulatorów naładowanymi i podłączenia tych pierwszych do ładowania, była czynnikiem decydującym o terminowym zakończeniu prac

  • Plac budowy w Modenie, Włochy
Ależ moc ma ten podnośnik!

Ależ moc ma ten podnośnik!

Kiedy zaproponowano mi zawiesie próżniowe CL-W do mojej pracy przy okładzinach, miałem wątpliwości. W jaki sposób tak kompaktowy podnośnik próżniowa mógłby podnieść moje 10-metrowe płyty? Ale musiałem zmienić zdanie – moja ekipa przeniosła wszystkie płyty z niebywałą łatwością i swobodą.

  • Plac budowy w Weronie, Włochy
Przenoszenie płyt z wełny mineralnej

Przenoszenie płyt z wełny mineralnej

Płyty typu sandwich z wełny mineralnej są bardziej delikatne niż płyty poliuretanowe, dlatego chcieliśmy znaleźć system przenoszenia, który zagwarantowałby ich integralność. Podnośnik próżniowy CL1-6 doskonale wywiązał się z zadania, nie powodując żadnych uszkodzeń.

  • Plac budowy w Rimini, Włochy
Przenośniki próżniowe również do blach trapezowych

Przenośniki próżniowe również do blach trapezowych

W celu wykonania znacznego zakresu prac na dachu z użyciem konstrukcyjnych blach trapezowych, zwróciliśmy się do Righetti o podnośnik próżniowy spełniający nasze potrzeby. Po przestudiowaniu rodzaju materiału, Righetti przedstawił mi model CL1 z płytami dostosowanymi do specjalnego profilu.

  • Plac budowy w Taranto, Włochy

Potrzebujesz więcej informacji?

To normalne, że podczas poszukiwania podnośnika próżniowego pojawia się wiele wątpliwości. My jesteśmy po to, aby je rozwiać.
Niezależnie od tego, czy potrzebujesz wyceny, więcej wyjaśnień, czy też niestandardowych rozwiązań, jesteś we właściwym miejscu.

Skontaktuj się z nami, a my niezwłocznie odpowiemy.

To pole jest obowiązkowe
To pole jest obowiązkowe
To pole jest obowiązkowe
To pole jest obowiązkowe
Należy podać prawidłowy adres e-mail
To pole jest obowiązkowe
To pole jest obowiązkowe
To pole jest obowiązkowe